Blog

תיקון כרטיסים אלקטרוניים

תיקון כרטיסים אלקטרוניים היא ההתמחות שלנו בחברת י.פ פתרונות טכניים בע”מ. במעבדות עם המכשור המתקדם בעולם ועם הון אנשי של הטכנאים המובילים בתחום אנו מאתרים במהירות את התקלה ללא שרטוטים טכניים ובעזרת אנשי המקצוע שלנו אנו מתקנים תוך זמן קצר ביותר כל תקלה עד רמת הרכיב של הכרטיס האלקטרוני. כל ציוד אלקטרוני נוטה להתקלקל מידי פעם וההתלבטות של בעלי המכשיר היא תמיד האם לתקן את המכשיר או להחליפו ולרכוש מכשיר חדש מוכרת לנו ביותר. התלבטות זאת נובעת מתוך שיקולים כלכליים בעיקר, אלא אם כן הבעלים מתכונן לשדרג את הציוד שלו, הפתרון הזול והנוח ביותר יהיה לתקנו אצל מומחים.

לתת למומחים לעשות את העבודה

אנו בחברת י. פ פתרונות טכניים נוכל להקל עליכם ועל כאב הראש אשר מלווה בתהליך של מיחזור אלקטרוניקה ומגיעים לפנות ולאסוף את כל הציוד ממחסנכם. במקום לצבור הוצאות, אתם תוכלו להניב רווחים נאים ובאותה נשימה גם לתרום לאיכות הסביבה. ישנן שתי אפשרויות אשר בהן אנו עובדים עם קהל לקוחותינו

לקנות מכם את המלאי אותו תרצו לפנות-

לעזור לכם למכור מלאים מיותרים-

אם כן, במידה והחלטתם לפרק את המפעל או לחילופין לשדרג את פס הייצור שלו אנו כאן בשבילכם ולמענכם. נלווה אתכם צעד אחר צעד בפירוק הציוד, תיאום הובלתו, מכירתו או השמדתו במידת הצורך, תוך הקפדה יתרה על החוק הכתוב וכל תנאי הבטיחות הנדרשים. כי אם אמרתם מיחזור אלקטרוניקה אמרתם י.פ. פתרונות

לתקן אצל הטובים ביותר

חברת ‘י.פ פתרונות טכניים בע”מ’ בעלת ידע וניסיון רבים בכל התחום של תיקון אלקטרוניקה. ההתמחות שלנו היא בתעשיות ההיי טק, הלואו-טק, מעבדות וציוד של מפעלים שעוסקים בייצור ובמחקר. החברה שלנו מתמחה בתיקון של מגוון רחב של מכשירים, ביניהם גנרטורים(DC, RF) כרטיסים אלקטרוניים, ספקי כוח, בקרים, מוניטורים ווסתי מהירות ועוד…

עם הון אנושי שאין שני לו בתחום, אנחנו נדע לאתר את התקלה במכשירכם ללא שרטוטים טכניים, אלא באמצעות מכשירי המדידה המתקדמים שיש ברשותנו. הטכנאים שלנו יאתרו את התקלה במהירות ויתקנו אותה עד רמת הרכיב.

תיקוני אלקטרוניקה ברמת הרכיב

תיקון אלקטרוניקה מתייחס לתיקון של מספר רכיבים קטנטנים היוצרים ביחד מעגל אלקטרוני. המעגלים האלו, כפי שציינו נמצאים בכל מכשיר, בו אנו משתמשים בכל רגע נתון. המכשירים והרכיבים האלקטרוניים נמצאים כמעט בכל היבט בחיינו, ניתן למצוא אותם בכל תעשייה, בכל משרד ובכל בית. הם מורכבים מקבלים, טרנזיסטורים, דיודות וסלילים. כל עת שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, הרכיבים הופכים קטנים יותר, חזקים יותר ומהירים הרבה יותר ואלו יוצרים את תחום המיקרו אלקטרוניקה. המיקרו אלקטרוניקה הוא התחום האחראי על מכשירים כגון טלוויזיות אשר הופכות דקות יותר ויותר, ניידים שהופכים חכמים יותר ויותר ומחשבים ניידים ונייחים שהופכים חזקים בהרבה ועם פחות משקל ואלו רק חלק קטן מהמוצרים אשר בנויים על מיקרו אלקטרוניקה.

תיקוני אלקטרוניקה

תיקון אלקטרוני הוא תחום רחב ביותר. כיום, האלקטרוניקה משולבת כמעט בכל דבר בחיינו. החל ממכשירי החשמל שלנו בבית כמו המיקרו, מכונת הכביסה, הטלוויזיה או המדיח, דרך מוצרים המשמשים אותנו במשך כל היום כמו מחשבים, טלפונים סלולריים, רדיו ואפילו המחשבים ברכבים הפרטיים שלנו, הכל סובב סביב הלוחות הקטנים עם הרכיבים והמעגלים עליהם.

האלקטרוניקה היא חלק בלתי נפרד גם בכל התעשיות, ציוד רב שם הינו אלקטרוני. מערכות שליטה ובקרה, מעגלי פיקוד, מנועים, בקרים, משאבות ועוד… כולן מבוססות על אלקטרוניקה. וכאשר כל כך הרבה מוצרים תלויים באותם מעגלים עם הרכיבים המיניאטוריים, זה קריטי שיהיה מי שיידע לתת מענה לתקלות ומכשירים מקולקלים.